Společně POMÁHEJME... UMĚNÍM
Pacientům Liberecké nemocnice

ZMĚNA TERMÍNU VERNISÁŽE Z DŮVODU 
CHŘIPKOVÉ KARANTÉNY - 

NOVÝ TERMÍN BUDE URČEN (původní byl dne 26.2.od 14:00h.)
DĚKUJEME VÁM ZA POCHOPENÍ

Výstava fotoobrazů bude zahájena vernisáží
dne... 

 

Moc se na Vás při této příležitosti těšíme... 

 

Tentokrát se se svými fotoobrazy a jejich příběhy vydáme již podruhé do Liberecké nemocnice, nyní však na oddělení následné péče (dříve LDN). Protože právě tady se zrodil úctyhodný nápad usměvavé umělkyně Jany Pokorné, která zde toho času navštěvovala svou nemocnou maminku. Ona sama k nápadu říká:

 

,,A tak se zrodil nápad. Přinést do těchto prostor umění. Umění, které je pozitivní, má velkou šanci všem pacientům pomáhat, protože já věřím, že každá vteřina zapomnění má hluboký smysl. Pokud si na výstavě vyberete jeden jediný obrázek, který alespoň na chvíli zahřeje vaši duši a zapomenete na všechno trápení, které tady prožíváte, poslání výstavy se naplnilo. Výstavy se budou pravidelně obměňovat. Čas v tomto zařízení utíká velmi pomalu, někdy mám pocit, že se tu i zastavil..."

 

S velkou radostí tehdy přijala tento skvělý nápad i sama primářka oddělení následné péče MUDR. Věra Mikulecká. Vznikl tak projekt, na kterém se podílelo již osm umělců a nyní společně plánujeme již devátou výstavu v pořadí. Ta bude zahájena vernisáží 26.února 2018, na kterou jste z celého srdce velice zváni... 

 

jana pokorna pomahejme umenim

 

AUTORKA PROJEKTU POMÁHEJME UMĚNÍM Jana Pokorná

www.pomahejmeumenim.cz

pomáhejme uměním

 

Těšíme se s Vámi brzy na viděnou! 

 

S láskou a úctou,

monika Zieneckerová

a autorka projektu Jana Pokorná i Oddělení následné péče Liberecké nemocnice